GITMEBLE

533 880 880

e-mail: kontakt@gitmeble.pl

Szafy, kuchnie i meble na wymiar Katowice

Wykonuję szafy na wymiar w atrakcyjnych cenach, obsługuję klientów głównie na terenie Górnego Śląska. Katowice to jedna z miejscowości, do której dojeżdżam i za darmo pobieram wymiary i przygotowuję wycenę. Jeżeli chcą Państwo zlecić zabudowę garderoby, wnęki czy zbudowanie mebli wolnostojących, jestem zawsze do dyspozycji!

Każdy mebel wykonany przeze mnie jest starannie dopracowany, trwały i wygodny w użyciu. Wyposażam szafy wnękowe i garderoby w praktyczne akcesoria – kosze, wieszaki, dodatki do przechowywania sprzętów domowych, oświetlenie LED. Jestem w stanie wykonać zabudowę idealnie według życzeń zleceniodawców w dobranym kolorze oraz wzorze, aby pasowała ona do wnętrza. Także służę pomocą w przypadku zleceń nietypowych. Moi klienci zawsze otrzymują fachowe porady i miłą obsługę na najwyższym poziomie.

Zapraszam do skorzystania z moich usług!

Umów się na bezpłatny pomiar i wycenę:

tel: 533-880-880 e-mail: kontakt@gitmeble.pl

GITMEBLE KATOWICE


GITMEBLE Katowice 40 - 001

TELEFON: 533-880-880

e-mail: kontakt@gitmeble.pl

WWW: http://www.git-meble.pl/katowice.html

Śląsk Katowice Gliwice Zabrze Piekary Śląskie Chorzów Rybnik Tarnowskie Góry Ruda Śląska Mikołów Pyskowice Bytom Żory Sosnowiec Będzin Dąbrowa Górnicza Mysłowice Jaworzno Tychy Knurów